Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Podsumowanie projektu "Kamerun oczami tysiąca kobiet"

plakat-2810-1

Serdecznie zapraszamy na spotkanie podsumowujące projekt "Kamerun oczami tysiąca kobiet" (pisaliśmy o nim tutaj, tutaj oraz tutaj). Wydarzenie odbędzie się 28 października, o 14:00 w sali 45 Instytutu Filozofii.

W spotkaniu wezmą udział profesor Matthias Theodor Vogt (Hochschule Zittau/Görlitz oraz Institut für Kulturelle Infrastruktur Görlitz), Aimée Nguemtchueng (doktorantka na Université Yaounde), Isidore Agbanero (doktorant w Kolegium Doktorskim Filozofii w Szkole Doktorskiej na Uniwersytecie Wrocławskim) oraz dr Urszula Lisowska (Zakład Filozofii Społecznej i Politycznej).

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program wydarzenia (w języku angielskim).

***

Socio-kultural conditions of Women in Central Africa -  Project "Cameroon with the eyes of a thousand women"

14:00    Welcome

14:15    Dr Urszula Lisowska: A philosophical approach to the project