Znajdujesz się w: Strona główna > Centrum Filozofii Kultury (CBIFK) i Towarzystwo Bachelardowskie > Konferencja "Living According to Nature"

LAN-2

[ENGLISH BELOW]

Uwaga! Zmiana terminu!

Miło nam poinformować, że, ze względu na duże zainteresowanie, konferencja "Living According to Nature" będzie trwała o jeden dzień dłużej niż pierwotnie planowano. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 września 2022 roku, w budynku Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Kuźnicza 22).

Ze szczegółowym programem można zapoznać się na stronie konferencji.

Podsumowanie konferencji.

Attention! Change of the date!

We are happy to inform that, due to the number of applications, the original duration of the "Living According to Nature" conference was extended by one day. The event will take place on September 12-14 2022, in the Institute of English Philology of The University of Wrocław (Kuźnicza 22).

The detailed programme is available on the conference website.

Post-conference overview.