Znajdujesz się w: Strona główna > STUDIA > Specjalność Religie i Dialog Międzykulturowy > Zarządzenie JM Rektora w sprawie utworzenia nowej specjalności studia nad religiami i dialogiem międzykulturowym

2_Uniwersytet-Wroclawski_logotyp_Pl

Dyrekcja Instytutu Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego ma przyjemność poinformować, iż w dniu 21 czerwca 2018 r. Jego Magnificencja Rektor, po uzyskaniu jednogłośnych rekomendacji Senackiej Komisji ds. Kształcenia, Rady Wydziału Nauk Społecznych i Rady Instytutu Filozofii, wydał Zarządzenie Nr 86/2018 w sprawie utworzenia specjalności studia nad religiami i dialogiem międzykulturowym na stacjonarnych studiach II stopnia (magisterskich) na kierunku filozofia.

86-2018-page-001