Znajdujesz się w: Strona główna > STUDIA > Specjalność Religie i Dialog Międzykulturowy > Świat po pandemii COVID-19 w wymiarze społecznym i urbanizacji - webinarium

baner_6EsQHvY

W ramach III cyklu kampanii analiz środowiska bezpieczeństwa „Nowe Urządzenie Polskie – NUP 2X35" Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych zorganizowało w dniu 14 kwietnia 2021 r. webinarium naukowe na temat wpływu pandemii COVID-19 na środowisko bezpieczeństwa Polski oraz na środowisko operacyjne w ujęciu globalnym i regionalnym „Świat po pandemii COVID-19 w wymiarze społecznym i urbanizacji”.

W gronie sześciu ekspertów biorących udział w debacie znalazł się przedstawiciel Instytutu Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiwego - dr Paweł Wróblewski, kierownik Pracowni Badań Prognostycznych nad Przemianami Religijnymi.

Zapraszamy do zapozniania się ze sprawozdaniem z webinarium na stronie Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych.