Znajdujesz się w: Strona główna > Polskie Towarzystwo Filozoficzne > Dzień Ziemi w Instytucie Filozofii 22 kwietnia 2024

Kiedy? 22 kwietnia 2024, 9.30-15.00

Gdzie? Instytut Filozofii UWr, Koszarowa 3/20, sala 134 (pierwsze piętro)

Program:

Część wykładowa z panelem dyskusyjnym

9.30-11.30

Dr Urszula Lisowska z IF UWr, "Czy powinniśmy troszczyć się o naturę?"

Mgr Beata Orłowska, kierowniczka Stacji Ornitologicznej UWr w Rudzie Milickiej, "Zmiany w awifaunie doliny Baryczy w ciągu ostatnich 30 lat (wybrane gatunki). Czy widoczny jest wpływ zmian klimatycznych?"

Dr Aleksandra Trojanowska z ASP we Wrocławiu, "Natura – sztuka – etyka"

Dr Magdalena Hoły-Łuczaj z IF UWr, "Dary filozofii najnowszej dla Matki Ziemi w kryzysie"

Dr Agnieszka Bandura z IF UWr i ASP we Wrocławiu, "Ostatni resort"

z udziałem panelistki dr Małgorzaty Dancewicz-Pawlik z IK UWr