A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: EN
Przejdź do wyszukiwarki

Uniwersytet Wrocławski

Instytut Filozofii

Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > XII edycja Cracow Cognitive Science Conference - zaproszenie


banner-ccsc-2-990x515


W imieniu Komitetu Organizacyjnego Cracow Cognitive Science Conference, mam zaszczyt zaprosić Państwa na 12. edycję tejże konferencji, która odbędzie się od 9 do 10 maja 2020 roku w Krakowie.

Tematem przewodnim CCSC2020 jest “Religion and Beliefs”. Problematyka, która obejmuje ten temat, to zagadnienia takie jak m.in.:

Swoją pracę będzie można zaprezentować w formie: wystąpienia, sympozjum oraz postera. 

Więcej informacji, w tym pełne Call for Papers i dokładne wytyczne do rejestracji, można znaleźć na stronie www.ccsc.edu.pl

Ze względu na interdyscyplinarny charakter kognitywistyki CCSC stara się dotrzeć do osób zajmujących się tą i pokrewnymi dyscyplinami, zachęcając do - zwłaszcza aktywnego, ale i biernego - uczestnictwa w konferencji.

Termin przesyłania abstraktów i rejestracji mija 28 lutego 2020 roku. Opłata konferencyjna wynosi 100 PLN dla uczestników czynnych, konferencja jest darmowa dla uczestników biernych. 

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie zamieszczane są aktualne informacje dot. konferencji: https://www.facebook.com/events/1570209619786515/.

Liczymy na Państwa obecność!”

Będę bardzo wdzięczny za Państwa pomoc i za wysłanie wiadomości zwrotnej o tym, czy udało się Państwu udostępnić powyższe zaproszenie. 

Z wyrazami szacunku,

Łukasz Michał Szczęsny, członek Komitetu Organizacyjnego CCSC2020