Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > Obowiązkowe szkolenie BHP online (oraz informacja o ubezpieczeniach).

pen-writing-notes-studyingSzanowni Państwo,

szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej jest obowiązkowe dla wszystkich studentów i doktorantów pierwszego roku na studiach (pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich) oraz doktoranckich.

Przedmiotowy kurs jest obowiązkowy i kończy się testem zaliczeniowym. Protokół z odbytego szkolenia stanowi podstawę zaliczenia szkolenia. UWAGA : Dział BHP oraz Ochrony Ppoż. nie przepisuje zaliczeń.

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej trwa od 1 października do 30 listopada 2023 r.

Instrukcja logowania do szkolenia wstępnego bhp dla studentów i doktorantów

1. Rejestracja i przebieg szkolenia :
  2. Wejdź na stronę : https://e-edu.cko.uni.wroc.pl/course/view.php?id=283604
  3. Zapisz się na kurs wykorzystując klucz dostępu: BHP2024
  4. Zapoznaj się z modułami w kursie i wypełnij test. Materiały należy przeglądać od modułu „Wstęp do szkolenia” zgodnie z kolejnością w kursie. Zwróć uwagę na symbole ukończenia z prawej strony modułów.
  5. Po ukończeniu testu sprawdź swoją ocenę!

Wszelkich informacji w powyższej sprawie udziela Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej – tel.: (71) 375-24-89.

Pomoc techniczna : cko@uwr.edu.pl

Ubezpieczenia:

uprzejmie informujmy, że studenci i doktoranci mogą skorzystać z ubezpieczenia NNW i OC za pośrednictwem UWr.  Wszelkie informacje znajdują się pod tym linkiem.

Dyrekcja IF