A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: EN
Przejdź do wyszukiwarki

Uniwersytet Wrocławski

Instytut Filozofii

Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > Erasmus+ Kraje Partnerskie 2020 - Czarnogóra

background_03Miło mi poinformować, że w ramach projektu Erasmus + KA107 udało się uzyskać 3 miejsca na wyjazdy studenckie do Czarnogóry.

Oferta ma charakter prestiżowy, dotyczy bowiem możliwości uzyskania stypendium na pobyt w kraju nie będącym tzw. "krajem programu Erasmus+". Możliwość wyjazdu do Czarnogóry związana jest z uzyskaniem przez naszą Uczelnię (na wniosek złożony wspólnie przez Instytut Filozofii UWr oraz uczelnię partnerską w Czarnogórze) grantu w ramach projektu "Erasmus+ Kraje Partnerskie". Grant ten umożliwia mobilności do krajów spoza programu Erasmus+. Umowa nie jest automatycznie odnawialna, może to być zatem jedyna okazja do spędzenia smestru w tym kraju bałkańskim.

Chętni studenci mogą rekrutować się już w czasie najbliższej rekrutacji na wyjazdy na semestr zimowy roku akademickiego 2021/2022. Gdyby ktoś chciał skorzystać z wyjazdu jeszcze w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 - należy jak najprędzej sprawę zgłosić do Koordynator programu Erasmus+, dr Agnieszki Bandury (lub do zastępcy dyrektora ds. Dydaktycznych i Studenckich, dr. hab. Pawła Korobczaka).