Znajdujesz się w: Strona główna > Polskie Towarzystwo Leibnizjańskie > Informacje o Polskim Towarzystwie Leibnizjańskim > Warunki członkostwa i Deklaracja Członkowska

Jak zostać członkiem Polskiego Towarzystwa Leibnizjańskiego – Societas Leibnitiana Polonorum?

Aby zostać członkiem Polskiego Towarzystwa Leibnizjańskiego, należy wypełnić Deklarację Członkowską ( Deklaracja-czlonkowska-PTL-SLP (PDF / 215.34 kb) ), opatrzyć ją swoim podpisem i przesłać na adres pocztowy Towarzystwa (ul. Koszarowa 3, 51-149 Wrocław) z dopiskiem „Polskie Towarzystwo Leibnizjańskie”. Koniecznym warunkiem dodatkowym jest autorstwo co najmniej jednej, recenzowanej publikacji naukowej dotyczącej spuścizny intelektualnej Gottfrieda Wilhelma Leibniza. Decyzję o nadaniu członkostwa podejmuje Zarząd Towarzystwa i ostatecznie zatwierdza Prezes Towarzystwa.

Jakie są obowiązki członków Polskiego Towarzystwa Leibnizjańskiego?

Członek Towarzystwa jest zobowiązany do przestrzegania postanowień Statutu Towarzystwa i uchwał jego władz oraz wykonywania prac społecznych na rzecz Towarzystwa. Jest także zobowiązany do uiszczania rocznych składek członkowskich.

Ile wynoszą składki członkowskie?

Roczna składka wynosi 50 zł (studenci, doktoranci) albo 100 zł (pozostali członkowie). Należy uiszczać ją raz w roku, dokonując przelewu na poniższe konto bankowe:

Polskie Towarzystwo Leibnizjańskie – Societas Leibnitiana Polonorum

ul. Koszarowa 3, 51-149 Wrocław