Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Wykład profesora Randalla Auxiera w siedzibie Oddziału PAN we Wrocławiu

wyklad-RA-III_page-0001

Serdecznie zapraszamy na wykład profesora Randalla Auxiera (Southern Illinois University Carbondale) pt. "Politics and the Rule of Law in the Context of the Philosophy of Culture: the Battle of Purpose Against Destiny". Odczyt odbędzie się 29 listopada, o godzinie 16:30 w siedzibie Oddziału PAN we Wrocławiu przy Podwalu 75 (uwaga: zmiana lokalizacji w stosunku do pierwotnej wersji harmonogramu!). Wydarzenie stanowi część czterotygodniowej wizyty profesora Auxiera w Instytucie Filozofii (więcej szczegółów tutaj).

RA-poster-2023_page-0001_2023-08-26_10-29-58