Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Profesor Geoffrey Bowe gościem Instytutu Filozofii - aktualizacja

Geoffrey_poster_1128

[ENG below]

Zapraszamy do zapoznania się ze zakutalizowaną wersją programu wykładów prof. Geoffrey'a Bowe'a [PDF].

Please, check out the updated schedule of Professor Geoffrey Bowe's lectures [PDF].

***

[ENG below]

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem (PDF) wykładów prof. Geoffrey'a Bowe'a (Istanbul Technical University), profesora wizytującego w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (IDUB) w Instytucie Filozofii. Cykl zatytułowany "Classical Greek Philosophy: From natural science to humanism" odbędzie się w dniach 4 – 21 grudnia. W trakcie wykładów udostępniana będzie transmisja online za pośrednictwem grupy Microsoft Teams. Adres do grupy (w której publikowane są również wszystkie materiały do wykładów, w tym lektury do poszczególnych ich części) podany jest w pliku z harmonogramem.

***

We would like to cordially invite you to the series of lectures by Professor Geoffrey Bowe, (Istanbul Technical University) who will be the visiting professor at the Institute of Philosophy within the framework of the Excellence Initiative – Research University (IDUB) program. The series with the joint title "Classical Greek Philosophy: From natural science to humanism" will take place from December 4 to December 21. All lectures will be streamed online via Microsoft Teams group. You will find the link to the group (which includes lecture resources and readings) at the end of the file with the detailed lectures schedule (PDF).