Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Profesor Adam Chmielewski z wykładem plenarnym na konferencji Popperowskiej w Hong Kongu

Poppper-2

Z radością ogłaszamy, że profesor Adam Chmielewski wygłosi wykład plenarny na konferencji "Karl Popper and Twentieth-First Century Philosophy of Science", która odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2024 roku w Hong Kongu.

Organizatorem wydarzenia jest Szkoła Nauk Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu Nauki i Technologii w Hong Kongu (Hong Kong University of Science and Technology). Konferencji przewodniczy profesor Shan Yafeng (單亞峰), wybitny specjalista w zakresie współczesnej filozofii nauki.

Fotografia: prof. Adam Chmielewski

Obraz2                                   Obraz3