Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Profesor Adam Chmielewski wybrany członkiem Komitetu Nauk Filozoficznych PAN

logo-pan

Jest nam miło poinformować, iż profesor Adam Chmielewski, kierownik Zakładu Filozofii Społecznej i Politycznej w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego, został wybrany członkiem Komitetu Nauk Filozoficznych Polskiej Akademii Nauk.

24 listopada 2023 roku zakończyły się wybory do 71 Komitetów Naukowych PAN rozpoczynających swoją kadencję w 2024 roku. Profesor Adam Chmielewski będzie reprezentował Uniwersytet Wrocławski w liczącym 30 członków Komitecie Nauk Filozoficznych.

Dyrekcja Instytutu Filozofii składa Panu Profesorowi z tej okazji serdeczne gratulacje!

Oficjalny komunikat PAN