Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Po co etyka w szkole? Uczniowie SP 71 we Wrocławiu odpowiadają

Prezentujemy amatorski filmu wideo "Po co etyka w szkole?" powstały w oparciu o scenariusz przygotowany i zrealizowany przez uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej nr 71 we Wrocławiu, zawierający relacje z problematyki podejmowanej na lekcjach etyki w roku szkolnym 2018/2019.

Film został udostępniony na kanale YouTube "Filozoficzny Wrocław" prowadzonym przez Instytut Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Uniwersytet Wrocławski, w ramach swojej trzeciej misji, przygotowuje porozumienie o współpracy ze Szkołą Podstawową nr 71 we Wrocławiu, które zostanie ogłoszone na jesieni br.