Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Między nauką filozofią i sztuką

Instytut Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z Wrocławskim Centrum Akademickim i Akademią Młodych Uczonych i Artystów serdecznie zapraszają na dyskusję panelową pt. "Między nauką, filozofią i sztuką". Spotkanie odbędzie się 10 czerwca, o 15:00, we Wrocławskim Centrum Akademickim (Rynek 13).

Punktem wyjścia dla dyskusji będzie nowa specjalność oferowana przez Instytut Filozofii – "Filozofia nauki” – której program zostanie zaprezentowany przez jej twórcę, dr. Zbigniewa Pietrzaka. Uczestniczki i uczestnicy przedstawią swoje ujęcia relacji między trzema tytułowymi pojęciami.

Panelistki i paneliści: dr Agnieszka Bandura (IF), prof. Jakub Jernajczyk (ASP, AMUiA), dr inż. Marek Oktaba (PWr), dr Zbigniew Pietrzak (IF), dr Bartłomej Skowron (PW, AMUiA), dr Mateusz Kotowski (PWr).

Moderacja: dr Urszula Lisowska (IF, AMUiA)

Plakat-1