Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Dr Urszula Lisowska w debacie Laboratorium im. Richarda Pipesa

granice-demokracji-dylematy-deliberacji-w-perspektywie-filozofii-gier-jezykowych​

Dr Urszula Lisowska z Zakładu Filozofii Społecznej i Politycznej IF UWr we wtorek, 16 kwietnia 2024 r., o godz. 12.00, weźmie udział w debacie organizowanej przez Laboratorium im. Richarda Pipesa Instytutu Studiów Politycznych PAN na temat „Od teorii języka do praktyki politycznej”.

Przedmiotem dyskusji, prowadzonej przez dra Bartłomieja Krzysztana z Instytutu Studiów Politycznych PAN, będzie problematyka podejmowana w monografii dra Wojciecha Ufla „Granice demokracji. Dylematy deliberacji w perspektywie filozofii gier językowych” (WN „Scholar”, Warszawa 2023). Obok dr Lisowskiej w spotkaniu weźmie udział autor książki i dr Mateusz Zieliński, obaj z Instytutu Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Spotkanie będzie transmitowane online – detale wydarzenia na stronie organizatora.

Serdecznie zapraszamy!