Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Dr Paweł Wróblewski wziął udział w debatach Katedry Studiów Europejskich

Dr Paweł Wróblewski, wicedyrektor Instytutu Filozofii ds. ogólnych, wziął udział w dwóch debatach zorganizowanych przez Katedrę Studiów Europejskich Uniwersytetu Wrocławskiego w ramach nowej inicjatywy w kanale YouTube „Civitas Christiana TV” – cyklu dyskusji „Światłocienie – o polityce i społeczeństwie współczesnego świata”, które będą skupiały się wokół ważnych zagadnień społecznych, politycznych, filozoficznych współczesnej Europy i świata.

Współuczestnikami w inauguracyjnych debatach „Przynależność cywilizacyjna Rosji” i „Rok wojny na Ukrainie” byli: dr hab. Piotr Grabowiec, kierownik Katedry Studiów Europejskiech, i dr Jakub Bornio, zastępca kierownika Katedry ds. ogólnych i dydaktycznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nagraniami: