Znajdujesz się w: Strona główna > STUDIA > Studia zaoczne > Poradnia psychologiczna dla Studentów

2_Uniwersytet-Wroclawski_logotyp_Pl

Poradnia psychologiczna dla Studentów

Jeżeli jest Ci trudno poradzić sobie z obowiązkami studenta, przeżywasz rozłąkę z domem, chcesz rozumieć swoje zachowanie i zachowanie innych, chcesz pomocy/rady w planowaniu rozwoju osobistego – odwiedź psychologa.

Może nie radzisz sobie ze stresem, czujesz się przeciążony problemami rodzinnymi lub z rówieśnikami, obawiasz się nowego środowiska, przeżywasz stany niepokoju, a nawet lęku – spotkaj się z psychologiem.

Przeanalizujemy z Tobą problem, pomożemy nazwać i zaplanujemy pracę nad problemem.

Na wizytę do psychologa, dr Aliny Czapigi, umów się drogą mailową: alina.czapiga@uwr.edu.pl

Dyżur psychologa: środa 15:30–17:30
Miejsce konsultacji:
biuro Zespołu ds. Obsługi Studentów i Doktorantów z Niepełnosprawnością
ul. Kuźnicza 49/55, pokój nr 20

_______

Uwaga, Studencie filozofii! W razie pilnej potrzeby, prosimy o kontakt z dr. Pawłem Wróblewskim, e-mail: pawel.wroblewski@uwr.edu.pl