Znajdujesz się w: Strona główna > Erasmus+ > SPOTKANIE INFORMACYJNE nt. wyjazdów ERASMUS+ dla studentów wszystkich stopni studiów filozoficznych

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne i promujące wyjazdy studyjne oraz na praktyki w ramach programów wymiany międzynarodowej (w tym Erasmus+ i in.), realizowanych przez Instytut Filozofii UWr.

Spotkanie - w którym udział wezmą koordynatorzy oraz beneficjenci poprzednich edycji programów - odbędzie się 21 października 2019r. w godz. 9.45-11.15 w sali 130. Będzie ono adresowane do studentów wszystkich stopni i lat studiów filozoficznych.

Poznacie Państwo zasady, wymogi i procedury wyjazdów zagranicznych (w teorii i w praktyce) - chętnie odpowiemy też na Wasze pytania i rozwiejemy wątpliwości.

NAVIGARE NECESSE EST!

Załączam linka do prezentacji ze spotkania,

Agnieszka Bandura