Znajdujesz się w: Strona główna > Erasmus+ > REKRUTACJA NA WYJAZDY DO CZARNOGÓRY dobiega końca

Drogie Studentki i Studenci,

przypominamy o możliwościach wyjazdu do Podgoricy w ramach wymiany z University of Montenegro (program Erasmus+ Kraje Partnerskie): https://www.ucg.ac.me/

To młoda, ale duża uczelnia, z wieloma wydziałami i specjalnościami. Położona w pięknym miejscu, dodatkowo skomunikowanym lotniczo w rozsądnych cenach z Wrocławiem. Ponadto, stypendium w tym wyjątkowym przypadku wynosi 700 EUR na 1 miesiąc pobytu, a jednorazowo wypłacane jest też dofinansowanie na podróż w wysokości 275 EUR.

Oferta adresowana jest do osób, które chciałyby realizować wyjazd od semestru zimowego 2021/2022.

Zainteresowanych proszę o jak najszybszy kontakt (nasze niewykorzystane miejsca przypadną w udziale innym wydziałom).

Agnieszka Bandura

agnieszka.bandura@uwr.edu.pl