Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Filozofia na Uniwersytecie Wrocławskim z kategorią A

a

Decyzją Ministra Edukacji i Nauki NR 5/102/2022-1 z dn. 23.02.2023 Dyscyplinie Naukowej Filozofia działającej przy Uniwersytecie Wrocławskim i na Wydziale Nauk Społecznych przyznano kategorię A. Decyzję poprzedziło odwołanie złożone przez Przewodniczącego Rady Dyscypliny Naukowej Filozofia, Prof. dr. hab. Macieja Manikowskiego. Większość z kwestii poruszonych w uzasadnieniu odwołania uzyskała pozytywną ocenę i została wzięta pod uwagę w nadesłanej decyzji Ministra.

Dla nas wszystkich, członkiń i członków dyscypliny filozofia pracujących w Instytucie Filozofii i Katedrze Logiki i Metodologii Nauk, decyzja ta jest uznaniem naszych wysiłków w dziedzinie prac związanych z ewaluacją i przynosi nam olbrzymią satysfakcję oraz po prostu radość.

Chcemy w imieniu Prezydium Rady Dyscypliny podziękować wszystkim członkiniom i członkom dyscypliny filozofia za podjęcie wysiłku, odpowiedź na wyzwanie, jakie przed nami stało i ciężką pracę. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali na tej drodze, a przede wszystkim Profesorowi Adamowi Mrozowickiemu i Doktorowi Piotrowi Pieńkowskiemu z Instytutu Socjologii za współpracę, życzliwość, serdeczność i prawdziwe koleżeństwo - było to dla nas wielkim wsparciem na początku wspólnych działań.

Serdecznie DZIĘKUJEMY!

W imieniu Prezydium Rady Naukowej Dyscypliny Naukowej Filozofia