Znajdujesz się w: Strona główna > STUDIA > Studia dzienne > Harmonogramy zajęć dydaktycznych w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

2_Uniwersytet-Wroclawski_logotyp_Pl_2018-03-29_18-04-08

Harmonogramy zajęć dydaktycznych w semestrze letnim roku akademickiego 2020-2021.

Stan na dzień 17.02.2021r.

Harmonogram zajęć dla I roku studiów licencjackich

Harmonogram zajęć dla II oraz III roku studiów licencjackich oraz I oraz II stopnia studiów magisterskich

Szanowni Państwo,
zwracamy Państwa uwagę na nową organizację godzin zajęć. Jej celem jest zarówno nieco większa przejrzystość organizacji zajęć, jak i przede wszystkim zapewnienie niezbędnej higieny pracy umysłowej studentom oraz wykładowcom.

Dzień dydaktyczny podzielony został na bloki obejmujące dwie pełne godziny zegarowe. Każde zajęcia (trwające 1,5 godziny zegarowej) przypisane są do jednego bloku. Organizacja pracy zakłada, że w każdym bloku zajęcia domyślnie zaczynają się 15 minut po pełnej godzinie i kończą 15 minut przed pełną godziną. Czyli na przykład zajęcia w bloku trwającym od 9:00 do 11:00 zaczną się o 9:15, a skończą o 10:45. Jednak wykładowca wraz ze studentami mają dowolność we wspólnym ustaleniu odstępstw od tej reguły. Tak że w tym samym przykładzie zajęcia mogą zaczynać się przykładowo o 9:00, a kończyć o 10:30, lub też zaczynać o 9:30, a kończyć o 11:00 itp.

Dyrekcja IF