A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: EN
Przejdź do wyszukiwarki

Uniwersytet Wrocławski

Instytut Filozofii

Znajdujesz się w: Strona główna > Studia dzienne > OBOWIĄZKOWY TEST  OKREŚLAJĄCY  POZIOM ZNAJOMOŚCI NOWOŻYTNEGO JĘZYKA OBCEGO (dla studentów nie rozpoczynających lektoratu od podstaw)

JĘZYKI OBCE NOWOŻYTNE

Rok akademicki 2018/2019

FILOZOFIA

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Wrocławskiego informuje, że studenci I stopnia studiów stacjonarnych Filozofii  są zobowiązani wykazać się znajomością języka obcego ( angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski) na poziomie B2 II. Studenci nie rozpoczynają lektoratu od podstaw , zobowiązani są do kontynuacji nauki języka, który dobrze znają. W celu sprawdzenia poziomu biegłości językowej  studenci zobowiązani są do przystąpienia do testu kwalifikacyjnego.

Studenci zgodnie z programem studiów rozpoczynają  lektorat w semestrze 2 ( semestr letni  2018/2019), Studenci przystąpią do testu kwalifikacyjnego z języków obcych w listopadzie- grudniu 2018 r.

Studenci proszeni są o zapoznanie się z informacjami na stronie Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Wrocławskiego:

http://www.spnjo.uni.wroc.pl/content/studenci-stacjonarni-i-rok-20182019

http://www.spnjo.uni.wroc.pl/content/certyfikaty-zwalniaj%C4%85ce-20182019