A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: EN

Instytut Filozofii

Znajdujesz się w: Strona główna > Studia dzienne > OBOWIĄZKOWE SZKOLENIE BHP DLA STUDENTÓW PIERWSZEGO i DRUGIEGO STOPNIA STUDIÓW

UWAGA!!!

Szkolenie z BHP w roku akademickim 2018/19 będzie przeprowadzane zgodnie z zarządzeniem Nr 103/2018 Rektora UWr z dnia 13.07.2018r.

Szkolenie przeprowadzane jest na platformie nauczania na odległość i przeprowadzane jest przez Dział BHP. Materiały szkoleniowe i test, którego zaliczenie jest warunkiem ukończenia szkolenia znajduje się na uniwersyteckiej platformie kształcenia na odległość E-EDU. Szkolenie dostępne jest pod adresem:

Po wypełnieniu karty zgłoszeniowej student otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych i testów zaliczeniowych w CKO UWr.

Terminy udostępniania szkoleń:

Termin1- od 01.10.2018r. do 30.11.2018r.

Termin poprawkowy dla studentów:  powtarzających, nie przystępujących do szkolenia w pierwszym terminie lub tych,  którzy nie zaliczyli szkolenia lub nie ukończyli szkolenia) od 15.03.2019r. do 30.03.2019r.

Niestety za powtarzanie szkolenia BHP płaci się (150 zł) i dlatego należy przestrzegać terminów.