Znajdujesz się w: Strona główna > Kolegium Doktorskie Filozofii > Przewody doktorskie stare > Przewód doktorski Urszuli Lisowskiej

Dyrektor i Rada Instytutu Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, iż w dniu 12 października 2016 r. (środa)  o godz. 9:30  w sali nr 104  Instytutu Filozofii UWr  /ul. Koszarowa 3, bud. 20/  odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Urszuli Lisowskiej.

Tytuł dysertacji:„Wyobraźnia, sztuka, sprawiedliwość – Marthy Nussbaum koncepcja zdolności jako podstawa społecznego egalitaryzmu”

Promotor:

prof. dr hab. Adam Chmielewski

Recenzenci:

prof. dr hab. Andrzej Szahaj

dr hab. Ryszard Różanowski, prof. UWr

Praca jest udostępniona do wglądu w czytelni Biblioteki Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Koszarowej 3.